O Sklepie

Wiemy doskonale, że zabawa to ważna sprawa, dlatego oferujemy starannie wyszukane i wyselekcjonowane zabawki, które bawią, uczą i pomagają w poznawaniu świata. Pracujemy dla najmłodszych Klientów. Podążamy za ich potrzebami, staramy się sprostać ich oczekiwaniom i wsłuchujemy się w ich życzenia. Bogactwo zabawek dziecięcych na rynku z jednej strony - cieszy, a z drugiej - to prawdziwy kłopot. Ponieważ im większy mamy wybór, tym trudniej coś wybrać. Chcemy dać dziecku radość, a jednocześnie zapewnić mądrą i bezpieczną zabawę. Mimo, iż nie ma przepisu na racjonalne postępowanie w sklepie z zabawkami to wiemy, że każdy z naszych Klientów jest wyjątkowy. Jako firma stawiamy na sprawdzone i niezawodne, trwałe i bezpieczne marki. Dokładamy starań, aby opisy produktów i zdjęcia były jak najlepsze. Jeśli będzie taka potrzeba, postaramy się pomóc wybrać zabawki dopasowane do wieku i etapu rozwojowego dziecka. 

W naszej ofercie są zabawki, które bawią i uczą jednocześnie. Pod postacią niezwykłych barw, dźwięków i łatwych zastosowań odpowiednio dobrane zabawki pobudzają umysł malucha, a jego wyobraźnię do działania. Porządkują informacje o świecie, który maluch dopiero poznaje, a kryjąc w sobie wiele niespodzianek, zachęcają do odkryć w naturalny sposób. Nauka przez zabawę, to jest to, o czym marzymy dla każdego dziecka. Co wyróżnia nasz sklep spośród wielu innych? Przede wszystkim solidność i szybkość obsługi.
Uwaga: Logo i nazwa e-mama to zastrzeżony znak towarowy, posługiwanie się zdjęciami ze znakiem lub samym znakiem stanowi złamanie prawa i będzie zgłaszane do odpowiednich organów (podstawa prawna: art.305 ustawy 'Prawo własności przemysłowej'). Znaki towarowe producentów zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.