Opis produktu

Zestaw stare miasto z lokomotywą Stary Pit i obrotowym rondem z serii Motorised ze znanego wszystkim maluchom serialu Chuggington (w Polsce: Stacyjkowo). Zawiera 21 części.
W skład zestawu wchodzą m.in.:
- jeżdżąca lokomotywa Stary Pit z 5 rodzajami dźwięków,
- specjalny, płaski wagon towarowy,
- 3 szt. rur do załadunku na wagonie towarowym,
- znak szyld górny,
- ruchoma platforma obrotowa (rondo),
- 16 szt. torów.

Chuggington to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany wszystkim maluchom pod nazwą Stacyjkowo. Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Brewster, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony. Zabawki wykonane z wysokiej jakości plastiku. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach.

Długość lokomotywy 11cm, wagonika 9cm.
Produkt nie zawiera baterii.
Zabawka może zawierać baterie testowe o niskiej pojemności. Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie nowych, w pełni sprawnych baterii 1szt. LR14/C - napęd i 2szt. baterii pastylkowych - dźwięki.
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC58203
Zabawki - Numer handlowy: 738203

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator