Opis produktu

Latareczka z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom oraz pomaga w oswojeniu swoich lęków przed ciemnością.
Latareczka Silly Sam działa w 3 trybach zabawy:
1. tryb latareczki - zabawa bez dźwięków i melodii,
2. tryb wesoły - wyświetla pogodne buźki oraz mówi optymistyczne i wesołe zdania np.:
Światełko, światełko z mojej latareczki!
Moja latarka to mój nocny przyjaciel!
Widzę Cię! Widzisz mnie?
Super zabawa!
3. tryb smutny - wyświetla przestraszone buźki oraz mówi zdania troszkę z obawą i pytaniem, mające za zadanie oswoić dziecko z sytuacją, w której się boi np.:
Ale ciemno! Którędy tu iść?
Świeć latarko, tu jest strasznie!
Co to za hałas?
Halo, kto tam? Czy to Ty?

Ta wyjątkowa latatarka jest niezwykła, ponieważ świeci nie tylko w jednej natrualnej barwie światła, ale aż w 4 kolorach: naturalny-biały, czerwony, żółty i zielony! Kolory światła można zmieniać przekręcając zielone pokrętło u góry latarki, a przyciskając niebieską muszkę lub czerwony nosek dziecko usłyszy odpowiednie do trybu zabawy śmieszne lub "straszne" dźwięki oraz zdania w języku polskim. Dodatkowo kierując strumień światła na ścianę można wyświetlić buźki - w zależności od trybu pracy będą one wesołe lub przestraszone. Natrualne światło służy jak zwykła latarka - do oświetlenia drogi w ciemności. Białe światełko oświetli delikatnie pokój w razie potrzeby i spowoduje, że dziecko będzie sie czuło pewniej samo w ciemności, ponieważ zawsze może "przegonić" strach za pomocą światełka.
Produkt posiada suwak On/Off/Wypróbuj mnie.

Funkcje zabawki:
- uczy rozpoznawania kolorów,
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
- wspomaga funkcje motoryczne u dziecka,
- wspiera dziecko w trudnych momentach w nocy i pomaga uporać się ze swoimi emocjami.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesięcy.
Zabawka wymaga 2 baterii AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 20x20x8cm
Wymiary zabawki: 19x7x4,5cm
Numer katalogowy: DD67076
Zabawki - Numer handlowy: 88054

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator