Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Urocza grzechotka krab Carol to pluszowo-plastikowa zabawka z wygodną rączką do trzymania. Jest zawsze gotowa do zabawy! Rączka zakończona jest plastikową kulą ze strukturą ułatwiającą chwytanie. Trzymając za kulkę i potrząsając, zwierzątko zabawnie się kołysze na wszystkie strony. Potrząśnij nią, a usłyszysz dźwięk grzechotki-dzwoneczka i koralików w środku. Zabawka jest lekka, ma haftowane wzory, kontrastujące kolory i wzory oraz 2 koraliki do przesuwania.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka grzechotka w kontrastujących kolorach,
- ma wygodną rączkę do trzymania,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- ma szeleszczące elementy,
- posiada 2 kółeczka do przesuwania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 18cm
Numer katalogowy: DD85820
Zabawki - Numer handlowy: 88161/9

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator