Opis produktu

Znana i lubiana gra kalambury w nowej, interaktywnej odsłonie w kształcie soczysto czerwonych ust. Ta gra sprawi, że Twoje usta będą jak pracować jak szalone, podczas pokazywania kalamburowych zagadek. Dzięki 2 trybom gry Kalambury – dźwięknij to! sprawdzą się jako gra dla rodziny (dzieci powyżej 8 lat) lub do przełamania lodów na początku imprezy, jako zabawa dla grupy osób powyżej 16 lat. Świetna zabawa podczas odgadywania kalambur i głośne wybuchy śmiechu w gronie rodziny i znajomych są gwarantowane. Średni czas rozgrywki to 15 min, a jednocześnie bawić się może od 3 do 6 graczy. Gra zawiera 250 zadań do wykonania. Przygotuj się, aby za pomocą wydawanych swoimi ustami dźwięków oraz gestów pokazać hasło, w taki sposób, żeby inni gracze je odgadli. W trudniejszym trybie musisz być bardziej ostrożny: żadnych słów i gestów… tylko dźwięki! Kto wie, co mogą zrobić usta?

Jak grać?
1. Usta wybierają jednego z graczy – nazywanego imitatorem i szepczą mu do ucha hasło.
2. Imitator ma minutę na zaprezentowanie innym uczestnikom gry hasła za pomocą dźwięków imitowanych ustami i gestów (tryb 8+) lub wyłącznie dźwięków głosowych (tryb 16+).
3. Osoba, która odgadnie hasło tj. pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi oraz imitator otrzymują po 1 punkcie.
4. W razie problemów z wymyśleniem dźwięków podczas prezentacji hasła można wspomóc się sugestią z czerwonych ust -  wystarczy nacisnąć na zęby, aby usłyszeć podpowiedź.
5. Użyj swoich kart, aby urozmaicić grę i zdobyć więcej punktów.
6. Rozgrywkę wygrywa osoba, która zgromadzi największą ilość punktów.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (R03). W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 25x23x10cm, wysokość zabawki: ok. 17x8cm
Numer katalogowy: DD61935
Zabawki - Numer handlowy: 88189

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator