Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Gąsiennica Bendy to większa przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Jest niezwykła, miękka i złożona z różnych segmentów, a każdy z nich, to inne doznanie dotykowe oraz niespodzianka w jednej z części - dźwięczne grzechotanie. Segmenty wykonane zostały ekskluzywnych materiałów o różnych strukturach i w pięknych barwach oraz z elementów gumowych z otworami w różnych kształtach geometrycznych. Zabawkę można zabrać ze sobą i przytulać ją wszędzie. Może towarzyszyć dziecku już od dnia narodzin.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- posiada zabawne materiałowe nóżki i czółki do skubania,
- gąsienica ma elastyczne, gumowe segmenty z geometrycznymi otworami, które mogą posłużyć również jako gryzak,
- w jednym z segmentów znajduje się grzechocząca kulka, która wydaje dźwięczny odgłos podczas ruchu zabawki,
- materiałowe segmenty wykonano z wysokiej jakości materiałów, niektóre z nich są błyszczące lub matowe, o różnych fakturach (gładkie lub ze strukturą), ale każde uwrażliwiają dotyk dziecka,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Uwaga: wszystkie segmenty gumowe mają wzory geometryczne (m.in. trójkąt, gwiazda, koło, kwadrat).
Wielkość zabawki: ok. 58cm
Numer katalogowy: 80208
Zabawki - Numer handlowy: 88224

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator