Opis produktu

Słoneczko na przyssawce rozwija umiejętność logicznego myślenia, dzięki wizualnym i dotykowym funkcjom, które skupiają uwagę dziecka. Wystarczy delikatnie uderzyć, aby wprowadzić zabawkę w ruch ucząc efektu przyczyna - skutek. Wesołe słoneczko ma niewielkie rozmiary, ale łączy w sobie mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych: obrotowe elementy o zróżnicowanej fakturze, grzechotka z kolorowymi kuleczkami, ruchome koraliki, a także praktyczna przyssawka, za pomocą której bez kłopotu przyczepisz słoneczko do dowolnej płaskiej powierzchni. Ustaw zabawkę na przyssawce przed dzieckiem i pokaż mu, jak działa. Pozwól na obserwacje, co się dzieje z poszczególnymi elementami. Pokaż jak wprawić je w ruch i pozwól dziecku odkryć to na własną rękę. Naucz, że można sprawić to za pomocą ruchu całą dłonią, a następnie tylko palcem wskazującym. Obracające się elementy zapoznają dziecko z zależnościami przyczynowo-skutkowymi. Maluch może obserwować ruch oraz słuchać jak grzechoczą koraliki i obraca obrazek.  Dziecko będzie doskonaliło precyzję ruchów poprzez dokładny dotyk poszczególnych kolorowych ruchomych elementów. Z pewnością dużą atrakcją będzie możliwość samodzielnego włączenia światełka na buzi słoneczka, która rozbłyśnie różnymi barwami wesoło migając.

Funkcje produktu:
- buzia słoneczka zmienia kolory - migające światełko,
- obrotowe elementy,
- grzechotka,
- ruchome koraliki,
- zróżnicowane faktury poszczególnych elementów,
- praktyczna przyssawka,
- wspiera rozwój zdolności motorycznych i zachęca do odkrywania świata,
- pobudza wszystkie zmysły i rozwija wyobraźnię.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu LR44. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 16,5x22x9,5cm 
Wysokość zabawki: ok.19cm
Numer katalogowy: DD42837
Zabawki - Numer handlowy: 50126

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator