Opis produktu

Numbalee to gra logiczna dla 1-4 graczy, w której liczy się spryt, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego liczenia. Graj, ucz się, wygrywaj! Do wyboru aż 13 różnych gier matematycznych, polegających na dodawaniu, odejmowaniu, dzieleniu i mnożeniu. Dokładaj kafelki z cyferkami do siebie tworząc działania matematyczne i ćwicząc liczenie. Ale możesz również samodzielnie wymyśleć nowe zadania matematyczne z wykorzystaniem kafelków z numerkami i stworzyć własną grę!

Funkcje zabawki:

- gra dla 1-4 graczy od 6 roku życia,
- w zestawie 100 płytek z cyferkami, 3 kości matematyczne, 5 żetonów z symbolami działań matematycznych oraz szczegółowa instrukcja,
- opisanych aż 13 gier matematycznych,
- rozwija logiczne myślenie, zdolności matematyczne, koncentrację oraz spostrzegawczość,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 17x17x8cm
Numer katalogowy: DD90542
Zabawki - Numer handlowy: 50130

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator