Opis produktu

Unikalnie zaprojektowany i opatentowany bujaczek, który z łatwością przekształca się w kojący i przytulny leżaczek. Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim to prosty w obsłudze produkt, zapewniający wiele ciekawych możliwości dla dziecka. Od zabawy do drzemki, jednym ruchem ręki! Niezmiernie łatwo zamienia się w wygodną leżankę jednynie dzięki kliknięciu blokady. Posiada 3 możliwości regulacji pozycji, które są idealne do zabawy, odkrywania, drzemki, karmienia, a późniejszym okresie do samodzielnej degustacji pokarmów w dogodnej pozycji. Konstrukcja zachęca do komunikacji pomiędzy dzieckiem, a rodzicem. Podniesiony kąt oparcia oferuje doskonałą pozycję do spędzania czasu z dzieckiem oraz rozmowy, jednocześnie tworząc więzi. To unikalnie zaprojektowany bujak, który ukoi malucha w przytulnym otoczeniu i uspokoi poprzez ruchy kołyszące, które wspierają rozwój emocjonalny dziecka. Oprócz ręcznego kołysania na płozach, można uruchomić wibracje lub melodie ze światełkami. Śliczne wiszące zabawki zaciekawią i zajmą zabawą dziecko, zachęcając je do ćwiczenia chwytu i doskonalenia umiejętności motorycznych. Miękka wkładka i podwyższone brzegi z wysokiej jakości tkaniny zapewniają bezpieczne i miłe otoczenie.
 
Ten uniwersalny produkt odpowiada na wszystkie potrzeby dziecka i rodziców - można go używać w 3 trybach użytkowania dokonując zmian jedną ręką, jako:
1) Leżaczek (Napper) - podstawowa pozycja leżaczka, z wygodnym materacem i podwyższonymi brzegami, przypominającą gondolę wózka, zapewnia bezpieczne i przytulne środowisko drzemki. 
2) Bujaczek (Rock&Play) - jako miejsce do siedzenia w bezpiecznej dla malucha półleżącej pozycji jest idealne do zabawy, ale może również pomóc dzieciom cierpiącym na refluks w lepszym trawieniu pokarmów. Aby zmienić ustawienie wystarczy podnieść oparcie do półleżącej pozycji, jednocześnie trochę składając boczki. Zdejmując blokadę zamieniamy leżaczek w bujaczek i aktywne ruchowo miejsce do zabawy.
3) Siedzisko (Versatile Seat) - podnosząc oparcie do maksymalnej wysokości czyli do pozycji siedzącej, składając boczki, ustawiając nóżki w blokującej pozycji zamieniamy leżaczek w stabilne siedzisko z możliwościa wszechstronnego wykorzystania: do zabawy zawieszką, która odtwarza 9 wesołych melodii, a także komunikacji ze wszsytkimi osobami w otoczeniu oraz do karmienia.
 
Około jedna piąta wszystkich dzieci cierpi z powodu kolki, a ich rodzice cierpią razem z nimi. Wielofunkcyjny leżaczek Tiny Love 3w1 może pomóc przejść przez ten trudny okres, kiedy układ trawienny jest niedojrzały i wspomóc uspokojenie malucha dzięki łagodzącym wibracjom. Delikatne, kojące wibracje rozchodzące się po całym leżaczku można uruchomić we wszystkich 3 trybach użytkowania.

Posiada możliwość 3-stopniowej regulacji oparcia do pozycji:
- siedzącej,
- półleżącej,
- leżącej (169°).
Regulacji dokonujemy poprzez stopniowe podnoszenie/opuszczanie oparcia za pomocą uchwytu pod spodem leżaczka umiejscowionego pod główką dziecka.
Jeśli dziecko cierpi na refluks pozycja półleżąca jest idealna i może pomóc dziecku w łatwiejszym trawieniu pokarmu.

Atrakcyjnym dla dziecka elementem tego wielofunkcyjnego leżaczka jest zabawka świetlno-muzyczna na ruchomym ramieniu, która może zostać aktywowana przez dziecko. Zabawka posiada 9 melodii oraz dwa stopnie głośności. Dźwięk można ustawić w 4 trybach pracy:
- ciągła muzyka - zabawne melodie,
- ciągła muzyka - kojące melodie,
- "biały szum",
- muzyka aktywowana przez dziecko, uruchomienie następuje, gdy dziecko złapie jedną z zabawek.
Samą zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, jak również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka. Na spodzie dużego plastikowego kwiatka z 4 płatkami umieszczono obrazki, które błyskają światełkami, gdy gra muzyka. Do dwóch płatków przymocowane zostały urocze, szeleszczace zawieszki. 
Kolorowe zabawki, urzekające światełka, delikatne wibracje oraz kojąca i zabawna muzyka stymulują zmysły dziecka i zachęcają do rozwoju sensorycznego. 

Wymiary produktu w pozycji rozłożonej (cm): wysokość 40cm, długość 70cm, szerokość 46cm.
Gondolka: długość 72cm, szerokość 35cm.
Wkładka (materacyk): długość 70cm, szerokość 35cm.

Waga dziecka: 0-9kg.
Kolor: grey/szary
Leżaczek wymaga: do wibracji - 1 baterię C (1.5V), do zabawki: 3 baterie AAA /1.5V/ (nie załączone).

Numer katalogowy: TL1804100030

Numer handlowy: 48273/2

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator