Opis produktu

Figlarny słonik to nie tylko muzyczna zabawka, ale i świetna gra zręcznościowa, która pozwoli dzieciom miło i aktywnie spędzić czas! A może do zabawy włączą się również dorośli członkowie rodziny? Razem ze słonikiem ćwicz celność i przekonaj się, czy jesteś zwinniejszy od niego. Zabawa polega na wrzuceniu wprost na słoniową trąbę kolorowych obręczy, które znajdują się w zestawie. Na początku można trenować, gdy słonik stoi, ale żeby nie było tak łatwo, twój cel może być ruchomy! Wystarczy, że naciśniesz przycisk w kształcie czapeczki, a słonik zacznie przemieszczać się, jeżdżąc we wszystkich kierunkach. Naciśnięcie przycisku uruchamia także odtwarzanie piosenki w języku polskim i światełka, a ty możesz… trenować swoją celność rzutów. Sprawdź się w rzucaniu do celu i umieść wszystkie obręcze na słoniowej trąbie! Pozwala na udaną zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. Doskonale ćwiczy u dzieci zręczność, koordynację ręka - oko oraz celność rzutów. Uczy cierpliwości i przestrzegania zasad gry.
 
Funkcje zabawki:
- zabawka śpiewa piosenkę w języku polskim,
- efekty: światło i dźwięk,
- w zestawie 4 kolorowe obręcze do rzucania,
- zabawa polega na wrzuceniu obręczy na trąbę słonika, który jeździ we wszystkich kierunkach,
- ćwiczy motorykę i koncentrację,
- zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi,
- zwiększa koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność manualną,
- od 12 miesiąca życia.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Zabawka wymaga 3 baterii AA 1.5V. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 30x20x18cm 
Wielkość zabawki: ok. 29x19cm
Numer katalogowy: DD53553
Zabawki - Numer handlowy: 50163

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator