Opis produktu

Zawieszka sensoryczna zaprojektowana z myślą o maluchach w taki sposób, aby w wyjątkowo skuteczny sposób wspierać ich rozwój od najwcześniejszego etapu. Wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, aby rozwinąć poprzez dotyk zdolności poznawcze oraz w kolorach skutecznie stymulujących zmysł wzroku już od dnia narodzin. Zawieszka składa się jakby z 4 połączonych ze sobą zabawek: przeźroczystej grzechotki oraz 3 pluszowych kształtów (piłka, kostka i piramidka) z ciekawymi wzorami graficznymi oraz postaciami zwierząt. Poszczególne elementy zdobią kolorowe, materiałowe metki w zdecydowanych barwach, które zaciekawią starsze dziecko i będą dalej wspierać jego rozwój. Wygodny uchwyt w postaci klamerki, pozwoli na łatwy i szybki sposób przymocowania zabawki do wózeczka, fotelika samochodowego czy łóżeczka, aby mogła mu towarzyszyć dziecku w każdej chwili.
Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna zawieszka 4w1 zawiera 3 miękkie kształty oraz przezroczystą grzechotkę z koralikami,
- materiały o zróżnicowanej fakturze, ciekawe wzory i intensywne kolory,
- materiałowe metki stymulujące zmysł dotyku malucha,
- posiada praktyczny uchwyt w postaci klamry do mocowania zabawki w dowolnym miejscu.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Długość zawieszki (bez uchwytu): ok. 20cm, średnica piłeczki ok. 7cm.
Numer katalogowy: 80277
Zabawki - Numer handlowy: 88240

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator