Opis produktu

Aktywna, muzyczna mata Zwierzakowa kapela to przenośna, kolorowa plansza z obrazkami przedstawiającymi instrumenty muzyczne oraz pianino. Wkrocz do cudownego świata muzyki w towarzystwie zwierzakowej kapeli. Poznawaj dźwięki i melodie naciskając na poszczególne obrazki umieszczone na dotykowej macie. Baw się i rozwijaj świadomość muzyczną razem ze zwierzątkami odkrywając nowe dźwięki i bawiąc się melodiami. Posiada 2 tryby zabawy: dźwięki lub melodie. Dodatkową atrakcją jest możliwość grania na pianinie. Teraz mały meloman może tworzyć swoje samodzielne kompozycje muzyczne. Poszczególne funkcje uruchamiamy poprzez przyciśnięcie wybranego obrazka. Wymiary maty to: 70x50 cm. Zabawka przeznaczona do zabawy w pozycji siedzącej. Posiada regulację głośności, aby dopasować natężenie dźwięków do swoich potrzeb oraz włącznik on/off.

Funkcje produktu:
- 2 tryby zabawy: dźwięki lub melodie,
- duże klawisze pianina łatwo reagują na dotyk dziecka,
- regulacja głośności,
- multi-sensoryczna stymulacja dziecka, w szczególności aktywizacja motoryki i spostrzegawczości,
- rozwój słuchu, zdolności muzycznych i zwiększenie poczucia rytmu, 
- zrozumienie zależności-przyczynowo-skutkowych,
- wymiary maty: 70x50cm.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 38,5x26x3,5cm
Numer katalogowy: DD80036
Zabawki - Numer handlowy: 50170

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator