Opis produktu

Popularność kolorowej i mięciutkiej spirali do zawieszenia w łóżeczku sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych pierwszych zabawek dla niemowląt. To niezastąpiona zabawka szczególnie we wczesnym okresie rozwoju dziecka, ale i towarzysz wielu spacerów. Nowy wzór -  aktywna spirala lis pomarańczowy zawiera wiele niespodzianek do odkrycia i jest niezwykle funkcjonalna. Wykonana z materiałów o różnych ciekawych strukturach i grafikach zachęca do ich poznania poprzez dotyk, a także do pierwszych prób chwytania i wyciągania rączek, rozwija umiejętność skupienia uwagi. Dzięki zawieszonym maskotkom pobudzane są zmysły i spostrzegawczość dziecka. Głowa liska, ma wyhaftowane szczegóły twarzy, zielone awokado - to przyjemna, klasyczna w dźwięku grzechotka, trójkątna obrotowa grzechotka z koralikami spełnia również funkcję elastycznego gryzaka, natomiast pszczółka przy potrząsaniu wydaje zabawny dźwięk, a materiałowa biedronka, ma śmieszne nóżki w formie sznureczków, posiada bezpieczne lusterko i jest jednocześnie piszczkiem.
Uniwersalna spirala posiada szczególne właściwości - jest giętka, więc z łatwością opleciesz nią wybrane miejsce w samochodzie, wózku, foteliku, krzesełku do karmienia, łóżeczku oraz na macie gimnastycznej. Tym sposobem Twoje dziecko będzie mogło się nią wszędzie bawić. Aktywna spirala z zabawkami jest bezpieczna i miła w dotyku. Wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących, intensywnych kolorach oraz w ciekawych wzorach w naturalny sposób stymulujących zmysły.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- pobudza wyobraźnię,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka. To doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. 


Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość spiralki (nie rozciągnięta) ok.30x20cm.
Numer katalogowy: 80566


Zabawki - Numer handlowy: 88257/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator