Opis produktu

Owieczka spokojny sen to niezwykła przytulanka, która może wesprzeć Rodziców podczas nauki przez dziecko pierwszych modlitw: „Ojcze Nasz” i „Aniele Boży”. Oprócz tej funkcji, ta przemiła owieczka, gdy przyjdzie pora snu, zagra miłe dla ucha kołysanki. Poszczególne dźwięki uruchamia się, naciskając na łapki pluszaka: niebieska nutka - modlitwy, a różowa nutka - kołysanki. Aby wyłączyć odtwarzany dźwięk, wystarczy ponownie nacisnąć na wybraną łapkę. Owieczka wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, które stymulują zmysł dotyku maluszka, rozwijając jego zdolności poznawcze. Uszka zwierzaka wesoło szeleszczą przy dotykaniu.
 
Funkcje zabawki:
- zabawka odtwarza nagrania w języku polskim,
- modlitwy (z opcją ON/OFF),
- kołysanki (z opcją ON/OFF),
- posiada szeleszczące uszy,
- milusie pluszowe faktury materiałów.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego miesiąca życia. 
Wielkość owieczki: ok.16x22x12cm 
Numer katalogowy: 80420
Zabawki - Numer handlowy: 88258

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator