Opis produktu

Edukacyjna gra z rzepami Ruchome elementy Transport odpowie na pytania małego fana motoryzacji: Jakie są rodzaje transportu? Czym się różnią? Do czego służą? Poznaj 6 typów pojazdów i ich kierowców. Wykonuj także zadania na kartach używając specjalnego pisaka ścieralnego. Zestaw zawiera tekturowe pojazdy do gry z ruchomymi częściami i dodatkowe elementy z postaciami  mocowane za pomocą rzepów. Podczas gry dziecko potrenuje wyobraźnię, logiczne myślenie, pamięć oraz umiejętności motoryczne. Przykład: Kapitan Lew jest za sterem statku. Przymocuj za pomocą rzepa element z jego podobizną na właściwe miejsce. Poruszaj kotwicą przymocowaną do kadłuba. Omów poszczególne plansze poznając środki komunikacji i odpowiednie dla nich zawody. Możecie wspólnie opowiadać swoje historie związane z przedstawionymi obrazkami rozwijając słownictwo oraz konstrukcje zdań. Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
Dzięki rzepkom poszczególne części po przymocowaniu się nie zgubią, a tekturowe pudełko ułatwi przechowywanie.

W zestawie znajdują się:
- pojazdy z ruchomymi elementami 6 szt., 
- postacie 6szt.,
- karty z zadaniami 6 szt.,
- marker z gąbką,
- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość planszy: 16x16, wielkość straży ok.13x13cm.
Wielkość opakowania: ok. 22x22x6,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1320-01

Zabawki - Numer handlowy: 90047/01

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator