Opis produktu

Gra magnetyczna ubieranka Nikole mała moda pozwala na tworzenie stylizacji za pomocą kolorowych magnesów. Nicole to stylowa dziewczynka, która posiada bardzo dużo różnych ubrań. Kreatywna zabawka zawiera tekturową laleczkę oraz 43 elementy w kształcie garderoby i stylowych dodatków. Dziecko może tworzyć kreacje zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji lub wymyślać własne fantazyjne zestawy. Zabawa w ubieranki ćwiczy małą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową oraz rozwija wyobraźnię. Dodatkowo pozwala na naukę odpowiedniego dobierania odzieży do pory roku, do okazji lub wypróbowanie ekstrawaganckich połączeń jednocześnie wyrabiając zmysł estetyczny i zdolności twórcze.
Wszystkie elementy są wykonane z grubej, powlekanej tektury wysokiej jakości.
W zestawie znajdują się:
- lalka (29cm), 
- 43 elementy magnetyczne, 
- książeczka-instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar lalki: 29cm
Wielkość opakowania: ok. 31x18,5x6cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK20210-07

Zabawki - Numer handlowy: 90052/07

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator