Opis produktu

Edukacyjna gra z plastikiem Czyja połowa? to ciekawa forma zabawy w dopasowywanie. Miękka i puszysta wełna, mocny pancerz, kolce…co to za zwierzę? Poszukaj drugiej połowy zwierzątka z tekturowej planszy na plastikowych kartach i dopasuj je! Aby łatwiej je odszukać każde z nich ma kolorowe ubranko. Gra uczy jak wygląda zwierzątko, a także pozwala na ich wyszukiwanie według ich cech lub kolorowych ubranek. Twoje dziecko w ten łatwy sposób będzie ćwiczyć spostrzegawczość i zapamiętywanie szczegółów. W zestawie znajdują się tekturowe plansze z różnymi zwierzętami (po 4 na planszy) oraz plastikowe karty zawierające obrazki z ich połówkami. Dopasujcie je poprawnie. Co wiecie na temat wszystkich tych zwierząt? Jak się nazywają? Gdzie mieszkają? Co jedzą? Możecie wspólnie opowiadać swoje historie związane z przedstawionymi obrazkami rozwijając słownictwo oraz konstrukcje zdań. Gra ćwiczy logiczne myślenie, pamięć, koncentrację, mówienie oraz fantazję. Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz! Wygodna, tekturowa walizeczka zapinana na rzepy ułatwi przechowywanie i przenoszenie.
W zestawie znajdują się:
- plansze do gier 6 szt., 
- plastikowe karty 24 szt., 
- walizeczka do przechowywania i noszenia.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość planszy z 4 obrazkami: 16x16cm.
Wielkość opakowania: 22x3,5x18cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 4 lat.

Nr katalogowy: RK1190-02

Zabawki - Numer handlowy: 90055/02

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator