Opis produktu

Mega Paka Sensory to wspaniały, ogromny i zróżnicowany zestaw zabawek sensorycznych w intensywnych barwach, który pomoże dziecku szybciej i w pełni zintegrować zmysły wzroku, dotyku i słuchu. Do wykorzystania podczas zabawy na podłodze i w wodzie. W komplecie znajduje się aż 23 miękkich, kolorowych elementów o różnych kształtach i funkcjach:
- 6 miękkich brył geometrycznych z wypustkami, które są przydatne przy pracy i ćwiczeniach z wrażliwymi dziećmi w zakresie integracji sensorycznej. Odczucia dotykowe niektórych dzieci mogą być zaburzone przez pozornie naturalny dotyk, co może spowodować ich zdenerwowanie. Trzymanie sensorycznej piłki lub innego kształtu może zniwelować zaburzenia integracji sensorycznej poprzez stymulację zmysłu dotyku, a także wspomaga przezwyciężanie lęków. Bryła sensoryczna może być ściskana i używana do masażu, co służy wzmacnianiu mięśni ramion i ćwiczeniu motoryki dużej;
- 8 okrągłych kubeczków-foremek, z których można ułożyć 3 rodzaj budowli: wieżę, poukładać jeden na drugim lub złożyć kolorowe kule. Kubeczki różnią się kolorem i wielkością, dzięki czemu dziecko uczy się rozpoznawać różnice między nimi;
- 9 standardowych klocków o zróżnicowanej fakturze. Każdy klocek ma wytłoczone zwierzątka, kształty geometryczne, cyferki oraz odpowiednią na każdym klocku graficzną formę liczmanów. Można się nimi bawić jak zwykłymi klockami, budować wieże dopasowując kształt, poznawać zwierzątka lub uczyć się kojaszenia cyfry i ilości.

Seria Sensory Dumel Discovery do produkty przeznaczone do treningu umiejętności wykonawczych. Udane połączenie zabawy z nauką, rozwojem poznawczym i kształtowaniem pożądanych cech motorycznych u dzieci. Seria ta pomaga dzieciom poprawiać swoje umiejętności w obszarach, w których są słabiej rozwinięte. Szczególnie pomocne dla dzieci, które mogą potrzebować specjalnych ćwiczeń w niektórych obszarach rozwoju. Rodzice, nauczyciele, czy rehabilitanci mogą korzystać z tych narzędzi w celu poprawy słabiej rozwiniętych umiejętności, takich jak koordynacja wzrokowo-ruchowa, integracja sensoryczna, równowaga ciała, zdolności manualne, emocje, sekwencje logiczne.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok. 48,5x35,5x11cm
Numer katalogowy: DD24086
Zabawki - Numer handlowy: 88184

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator