Opis produktu

Muzyczny łuk z zabawkami Magiczna kraina marki Tiny Love to prześliczny, edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer z Maluszkiem we wspaniałą, rozwijającą podróż. W uniwersalnych kolorach, dla dziewczynki i chłopca. Zabawka przykuwa uwagę poprzez 5 ciekawych zabawek, kontrastowe kolory i utrzymuje aktywność oraz zajmuje dziecko podczas przebywania w wózku czy foteliku podczas podróży. Jedną z nich jest ptaszek-grzechotka z lusterkiem. Dwie zabawki są przypinane na rzepy dzięki czemu można je wykorzystać jako zabawki w dowolnym miejscu np. na macie gimnastycznej.
Łuk zaprojektowany został w taki sposób, by rozwijać ruchy całego ciała i oddziaływać na zmysły poprzez rozwój motoryki dużej, ruchów precyzyjnych oraz zmysłów. Różnorodna struktura poszczególnych elementów, w połączeniu z wieloma możliwościami ich poruszania i zróżnicowanymi efektami czyni z tego łuku centrum rozwoju zdolności motorycznych twojego dziecka. Zabawka jest bardzo łatwa w montażu, a regulacja kąta nachylenia pozwoli dostosować ją do potrzeb każdego dziecka. Uniwersalne klipsy mocujące pasują do większości wózków i nosidełek. Elastyczność konstrukcji umożliwia mocowanie do przodu i do tyłu, do góry i do dołu, dostosowując zabawkę do wieku dziecka i jego preferencji. Dzięki temu, można go dowolnie kształtować i dopasowywać. Pałąk zgina się pod każdym kątem, również w stronę dziecka. Świetnie wykonane uchwyty pozwalają umocować łuk nie tylko na wózku czy foteliku, ale i w innych miejscach.

Cechy produktu:
1. łuk łatwo nachylić w kierunku dziecka,
2. ptaszek-grzechotka z bezpiecznym lustereczkiem, łatwe do uchwycenia,
3. szeleszczący jelonek wraz z obrotową kulą-grzechotką z koralikami,
5. szeleszczący jeżyk z przeźroczystym pryzmatem w środku,
6. wiatraczek z możliwością aktywowania przez dziecko z wygodnym uchwytem-gryzakiem do wprawienia zabawki w ruch,
7. łatwy do uchwycenia i odpinany elastyczny gryzaczek-gwiazdka,
8. uniwersalne klipsy mocujące.

Funkcje rozwojowe produktu:
Rozwój zmysłów:
Sympatyczne i uśmiechnięte postaci ze szczegółami twarzy, 4 melodie,szeleszczace elementy, różne tekstury, dźwięk grzechotania, intensywne kolory i inne funkcje stymulują zmysły dziecka: wzroku, dźwięku i dotyku.
Rozwój umiejętności motorycznych:
Elastyczność łuku oznacza, że ​​możesz umieścić zabawki w odpowiedniej odległości od dziecka, umożliwiając maluchowi poznawanie zabawek, później pociąganie chwytanie i przyciąganie ich do siebie, jednocześnie ćwicząc umiejętności motoryczne i koordynację oko-ręka.
Poznawanie i rozwój logicznego myślenia:
Twoje dziecko aktywnie bawi się zabawkami, poznając zależność przyczyny i skutku. Później dziecko nauczy się uruchamiać melodie, pociągać za żołądź, aby wprawić w ruch wiatraczek oraz obracać grzechotkę z koralikami, aby pogłębić wiedzę i poznanie zależności.

Czy wiesz, że? Do 6 miesiąca dziecko nie jest w stanie się nachylić, by sięgnąć zabawki. Z tego powodu ważne jest więc takie ustawienie łuku, by zabawki znajdowały się w zasięgu jego rączek.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia.
Numer katalogowy: TL1404600030 N5/20
Zabawki - Numer handlowy: 48274

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator