Opis produktu

Urocza piłka - grzechotka krowa to niezwykłe połączenie pluszowej zabawki z grzechotką i gryzakiem. Z krówką zabawa trwa na okrągło! Zabawka posiada szeleszczące uszka, haftowaną buźkę, a okrągły, miękki i elastyczny brzuszek można potraktować jako gryzaczek. Łatwo go zgnieść, a on powróci do swojego kształtu. Dzięki wygodnym otworom ułatwo chwycić i trzymać zabawkę. Znajdująca się w brzuszku piłeczka pięknie grzechocze przy potrząsaniu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka grzechotka w jasnych kolorach,
- część z otworami jest elastyczna i wygodna do trzymania przez małe rączki,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- posiada szeleszczące elementy oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 14x11cm
Numer katalogowy: 80850
Zabawki - Numer handlowy: 88261/03

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator